Igwe Agba Ịgba Akpaka SPM1300PU
Nkọwa nke AkpaakaIgwe Ịgba agba
Atụmatụ nkeAkpaakaIgwe Ịgba agba
lIhe Mgbochi Ịgụ Akwụkwọ
lỊgba mmiriSistemụ
- Ngwanrọ ahụ nwere ike ijikwa valvụ na njikwa oge ozugbo.
lSistemụ Nrụgide
lNzacha nke oke mmiri
lSistemụ Ibugharị
Enwere ike iji SPM1300 mee ihe na-ebufe eriri ma ọ bụ sistemụ mbufe ụdị Pin
lOgwe njikwa
Usoro teknụzụ nkeỊgba akpaghị akaIgwe Agba
| Ụdị nlereanya | SPM1300PU |
| Oke Obosara Ịgbasa | 1300mm |
| Oke Ọkpụrụkpụ nke Ọrụ | 80mm |
| Ọsọ Nri Kachasị | 5m/min |
| Nrụgide Ikuku | 0.5-0.8 M pa |
| Ike zuru oke | 13kw |
| Mbipụta Ụkwụ | 5400*4400*2500mm |